Ara
  • Partum Ajans

Başarılı E-Ticaret Sitesi Kurmanın Püf Noktaları

Güncelleme tarihi: 19 May 2020

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sebebiyle insanlar sosyal mesafe kuralını uzun süre uygulayacak görünüyor. Gerek mağazalarda gerekse marketlerde mesafeli durma sebebiyle aktif satış yapan mağazalarda sahip oldukları metrekare bazında içeriye müşteri almaya başlayacak. Bu da mağazaların önlerinde beklemeye ve müşteri kaybına yol açacak.

Müşteri kaybını en aza indirmek ve satışlarını sürekli hale getirmenin tek yolu ise e-ticaret sitesine sahip olmaktan geçiyor.

Sahip olduğunuz e-ticaret sitesinin altyapısı gerek sizin gerekse müşterileriniz açısından güvenli bir veritabanına sahip olması önemlidir. Burada e-ticaret sitelerinin ürünleri en kolay şekilde gösterecek bir tasarıma sahip olması, müşterilerinizin siteden alışveriş yaparken sepetten sonra ödeme aşamasında teknik açıdan zorlayıcı ve zorunlu bilgiler olmaması satışlarınızı arttıracak önemli etkenlerin arasında yer almaktadır.

Burada önemli olan bir diğer husus profesyonel bir sistem tercih etmediğinizde sitenizin en küçük bir sorununu kısa sürede gideremeyecek teknik desteği olmaması da satışlarınızı düşürecek ve müşteri kaybına yol açacaktır.

Partum Ajans &DB Creative olarak tüm bu yükleri üzerinizden alacak hizmet paketlerimizi inceleyin.

Türkiye’nin en başarılı e-ticaret sistemleri ile olan işbirliğimiz ile sizlere satışlarınızı arttıracak ve tüm teknik detayları sizi yormadan gerçekleştirecek deneyime sahibiz.

Bunun yanı sıra satışlarınızı artıracak bir diğer husus profesyonel fotoğraf çekimidir. Son teknoloji ekipmanlar ile e-ticaret sitenize yükleyeceğimiz tüm ürünleri istediğiniz nitelikte çekip sitenize yüklemesini yapıyoruz.

Başarı ekip çalışması ile olur felsefesi ile gittiğimiz bu yolda, sizden binlerce lira para alarak süreci yöneten firmalara karşı tepki olarak oluşturduğumuz özel hizmet paketlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


#eticaretsitesi #ticimax #ideasoft #trendyol #internettensatışyapmak

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör