SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ

Books on a Yellow Wall

PAKET TASARIM

Paket Tasarımı yaklaşımımız kuruluşunuza ihtiyaç duyduğunuz ek gücü sağlayacak. İster en baştan başlamamızı isteyin, ister yaratıcı vizyonunuz için danışmanlık yapmamızı, hiç fark etmez: En iyi sonuçları elde edebilmeniz için size destek olacağız.

Girl Hugging Orange Ball

WEB TASARIM

Web Tasarım hizmetimiz kapsamında yaratıcı ekibimiz markanızı anlamak için zaman ayırır ve marka mesajını hedef kitlenize aktarmanın en etkili yolunu bulur. Stratejiden uygulamaya kadar aradığınız tüm cevaplar bizde.

Stylish Golfer

BASKI TASARIMI

Muhteşem Baskı Tasarımı hizmetimizle marka kimliğinizi güçlendirin ve olası müşterilerinizi elden kaçırmayın. Yaratıcı vizyonlarımızı birleştirip muhteşem bir sonuç elde etmek için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Orange on Orange

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Partum Ajans olarak, sosyal medya platformlarında işletmenizin dijital pazarlama alanındaki rekabetini güçlendirecek projeler ile hizmet veriyoruz. İşletmelerin büyük, küçük olması fark etmeksizin her işletmeye temsil ettiği sektörün pazarlama stratejilerine yönelik olarak projeler geliştiriyoruz. Sosyal medya yönetim hizmetimiz içerik üretimi, yönetimi ve aylık hesap raporlaması olarak üç aşamadan oluşmaktadır.

Girl Hugging Orange Ball

E-TICARET SITESI YAPIMI

  Gelişen teknoloji ve müşteri talepleri firmaları internet üzerinden satışa yönlendirmiştir. Bu talep açığını kapatmak isteyen işletmeler arasından profesyonel destek alan firmalar sosyal medya platformları başta olmak üzere birden fazla alanda üstünlüğünü ortaya koymuştur.

ürünçekimi.jpg

ÜRÜN ÇEKİMLERİ

Profesyonel bir e-ticaret sitesinin profesyonel ürün çekimi olur felsefesi ile çıktığımız yolda, ajansımız bünyesinde yapılan e-ticaret sitenizin ürünlerini profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile çekmekteyiz. Tam profesyonel hizmet anlayışı ile ürünlerinizin çekimi bünyemizde yapılmaktadır.